Broadcom Limited HFBR-2525EZ
Part No.:
HFBR-2525EZ
Manufacturer:
Broadcom Limited
Category:
Fiber Optic Receivers
Package:
Datasheet:
HFBR-2525EZ.pdf
Description:
FIBER OPTIC RECEIVER 10MBD
Shipping
HFBR-2525EZ Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Broadcom Limited
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Data Rate:
10MBd
Voltage - Supply:
4.75V ~ 5.25V
Power - Minimum Receivable:
Applications:
6.2 mA