O.C. White Co. HDT-33GN-CD
Part No.:
HDT-33GN-CD
Manufacturer:
O.C. White Co.
Category:
Lamps - Magnifying, Task
Package:
Datasheet:
HDT-33GN-CD.pdf
Description:
O.C. WHITE HEAVY DUTY LED TASK L
Shipping
HDT-33GN-CD Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
O.C. White Co.
Series:
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Lamp/Magnifier Type:
Lamp, Flexible
Voltage:
120V
Lens Style/Size:
Bulb:
Arm:
33.00" (838.2mm)