Amphenol Aerospace Operations HDB-D4-120M032X
Part No.:
HDB-D4-120M032X
Datasheet:
HDB-D4-120M032X.pdf
Description:
DAUGHTER CARD 120POS
Shipping
HDB-D4-120M032X Specifications
Number of Positions:
120
Pitch:
0.070" (1.78mm)