Amphenol Aerospace Operations HDB-D4-080M036X
Part No.:
HDB-D4-080M036X
Datasheet:
HDB-D4-080M036X.pdf
Description:
DAUGHTER CARD 80POS
Shipping
HDB-D4-080M036X Specifications
Number of Positions:
80
Pitch:
0.070" (1.78mm)