Amphenol Aerospace Operations HDB-D4-060M042X
Part No.:
HDB-D4-060M042X
Datasheet:
HDB-D4-060M042X.pdf
Description:
DAUGHTER CARD 60POS
Shipping
HDB-D4-060M042X Specifications
Number of Positions:
60
Pitch:
0.070" (1.78mm)