Panduit Corp H200X084H2T-2-B
Part No.:
H200X084H2T-2-B
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
H200X084H2T-2-B.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE 2SIDE YLW
Shipping
H200X084H2T-2-B Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Heat Shrinkable, Two-Sided
Label Size:
2.00" x 0.84" (50.8mm x 21.3mm)