Panduit Corp H100X064H2T-2-B
Part No.:
H100X064H2T-2-B
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
H100X064H2T-2-B.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE 2SIDE YLW
Shipping
H100X064H2T-2-B Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Heat Shrinkable, Two-Sided
Label Size:
1.00" x 0.64" (25.4mm x 16.3mm)