Panduit Corp H100X025F1T
Part No.:
H100X025F1T
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
H100X025F1T.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABL 1X0.25" WHT
Shipping
H100X025F1T Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Heat Shrinkable
Label Size:
1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm)