Panduit Corp H075X044H2T
Part No.:
H075X044H2T
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
H075X044H2T.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Shipping
H075X044H2T Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Heat Shrinkable
Label Size:
0.75" x 0.44" (19.1mm x 11.2mm)