Panduit Corp H050X064H3T
Part No.:
H050X064H3T
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
H050X064H3T.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE BLACK
Shipping
H050X064H3T Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Heat Shrinkable
Label Size:
0.50" x 0.64" (12.7mm x 16.3mm)