Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. GZ1005D751TF
Part No.:
GZ1005D751TF
Datasheet:
GZ1005D751TF.pdf
Description:
FERRITE BEAD 750 OHM 0402 1LN
Shipping
GZ1005D751TF Specifications
Impedance @ Frequency:
750 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):
100mA
DC Resistance (DCR) (Max):
1Ohm
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Height (Max):
0.026" (0.65mm)
Size / Dimension:
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)