MACOM Technology Solutions GTRA384802FC-V1-R0
Part No.:
GTRA384802FC-V1-R0
Datasheet:
GTRA384802FC-V1-R0.pdf
Description:
RF MOSFET HEMT 48V
Shipping
GTRA384802FC-V1-R0 Specifications
Frequency:
3.6GHz ~ 3.8GHz
Gain:
13.7dB
Voltage - Test:
48 V
Current - Test:
250 mA
Power - Output:
63W
Voltage - Rated:
125 V