HellermannTyton GT.75X155C2
Part No.:
GT.75X155C2
Manufacturer:
HellermannTyton
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
GT.75X155C2.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE GREEN 50LBS 1.25'
Shipping
GT.75X155C2 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
HellermannTyton
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
15.000" (381.00mm)
Width:
0.750" (19.05mm)