LEMO GSC.2K.290.CD75Z
Part No.:
GSC.2K.290.CD75Z
Datasheet:
GSC.2K.290.CD75Z.pdf
Description:
CABLE GRIP 7.11-7.5MM BRASS
Shipping
GSC.2K.290.CD75Z Specifications
Outside Cable Diameter (Min):
0.280" (7.11mm)
Outside Cable Diameter (Max):
0.295" (7.50mm)