LEMO GSC.2K.290.CD65Z
Part No.:
GSC.2K.290.CD65Z
Datasheet:
GSC.2K.290.CD65Z.pdf
Description:
CABLE GRIP 6.1-6.5MM BRASS
Shipping
GSC.2K.290.CD65Z Specifications
Outside Cable Diameter (Min):
0.240" (6.10mm)
Outside Cable Diameter (Max):
0.256" (6.50mm)