European Thermodynamics Ltd GCS-080-3.0
Part No.:
GCS-080-3.0
Datasheet:
GCS-080-3.0.pdf
Description:
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Shipping
GCS-080-3.0 Specifications
Outline:
150.00mm x 150.00mm
Thickness:
0.118" (3.00mm)
Color:
Gray
Thermal Resistivity:
Thermal Conductivity:
8.0W/m-K