European Thermodynamics Ltd GCS-080-1.5
Part No.:
GCS-080-1.5
Datasheet:
GCS-080-1.5.pdf
Description:
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Shipping
GCS-080-1.5 Specifications
Packaging:
Bulk
Outline:
150.00mm x 150.00mm
Thickness:
0.0591" (1.500mm)
Color:
Gray
Thermal Resistivity:
Thermal Conductivity:
8.0W/m-K