European Thermodynamics Ltd GCS-050NS-2.0
Part No.:
GCS-050NS-2.0
Datasheet:
GCS-050NS-2.0.pdf
Shipping
GCS-050NS-2.0 Specifications
Outline:
200.00mm x 200.00mm
Thickness:
0.0790" (2.000mm)
Thermal Conductivity:
5.0W/m-K