European Thermodynamics Ltd GCS-050NS-1.5
Part No.:
GCS-050NS-1.5
Datasheet:
GCS-050NS-1.5.pdf
Shipping
GCS-050NS-1.5 Specifications
Outline:
200.00mm x 200.00mm
Thickness:
0.0591" (1.500mm)
Thermal Conductivity:
5.0W/m-K