European Thermodynamics Ltd GCS-020NS-3.0
Part No.:
GCS-020NS-3.0
Datasheet:
GCS-020NS-3.0.pdf
Description:
THERM PAD 200MMX200MM GRAY
Shipping
GCS-020NS-3.0 Specifications
Outline:
200.00mm x 200.00mm
Thickness:
0.118" (3.00mm)
Material:
Non-Silicone
Color:
Gray
Thermal Resistivity:
Thermal Conductivity:
2.0W/m-K