Honeywell Sensing and Productivity Solutions GCP-32ANM25AAX-E
Part No.:
GCP-32ANM25AAX-E
Datasheet:
GCP-32ANM25AAX-E.pdf
Shipping
GCP-32ANM25AAX-E Specifications
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
120 V