Honeywell Sensing and Productivity Solutions GCP-32ANM25AAX
Part No.:
GCP-32ANM25AAX
Datasheet:
GCP-32ANM25AAX.pdf
Shipping
GCP-32ANM25AAX Specifications
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
120 V