Honeywell Sensing and Productivity Solutions GCP-32ANM15A
Part No.:
GCP-32ANM15A
Datasheet:
GCP-32ANM15A.pdf
Shipping
GCP-32ANM15A Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
120 V