Honeywell Sensing and Productivity Solutions GCP-31ANM20AAX
Part No.:
GCP-31ANM20AAX
Datasheet:
GCP-31ANM20AAX.pdf
Shipping
GCP-31ANM20AAX Specifications
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
60 V