Honeywell Sensing and Productivity Solutions GCP-31ANI15AAX
Part No.:
GCP-31ANI15AAX
Datasheet:
GCP-31ANI15AAX.pdf
Shipping
GCP-31ANI15AAX Specifications
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
60 V