Cherry Americas LLC G81-1800LPAUS-0
Part No.:
G81-1800LPAUS-0
Datasheet:
G81-1800LPAUS-0.pdf
Description:
KEYBOARD LT GRAY PS/2 16" 101KEY
Shipping
G81-1800LPAUS-0 Specifications
Packaging:
Box
Interface:
PS/2
Features:
Color:
Light Gray
Size / Dimension:
15.940" L x 7.090" W x 1.730" H (405.00mm x 180.00mm x 44.00mm)