Cherry Americas LLC G81-1800HPU
Part No.:
G81-1800HPU
Datasheet:
G81-1800HPU.pdf
Description:
KEYBOARD 101 KEY COMPACT PS2
Shipping
G81-1800HPU Specifications
Interface:
PS/2
Features:
Color:
Beige
Size / Dimension:
15.940" L x 7.090" W x 1.730" H (405.00mm x 180.00mm x 44.00mm)