Cherry Americas LLC G81-1800HAU
Part No.:
G81-1800HAU
Manufacturer:
Cherry Americas LLC
Category:
Keyboards
Package:
Datasheet:
G81-1800HAU.pdf
Description:
KEYBOARD 101 KEY COMPACT AT
Shipping
G81-1800HAU Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Cherry Americas LLC
Series:
G81-1800
Packaging:
Product Status:
Obsolete
Type:
Keyboard
Number of Keys:
101
Interface:
PS/2, USB
Features:
Compact
Color:
Size / Dimension:
15.940" L x 7.090" W x 1.730" H (405.00mm x 180.00mm x 44.00mm)