Panduit Corp FZTWP7E7EYNM018
Part No.:
FZTWP7E7EYNM018
Datasheet:
FZTWP7E7EYNM018.pdf
Description:
OM4 12F TRUNK OFNP PANMPO F/PANM
Shipping
FZTWP7E7EYNM018 Specifications
Cable Diameter:
0.18" (4.5mm)