Panduit Corp FZTWP5E5EXNM045
Part No.:
FZTWP5E5EXNM045
Datasheet:
FZTWP5E5EXNM045.pdf
Description:
OM4 12F TRUNK OFNP MPO F/MPO F 3
Shipping
FZTWP5E5EXNM045 Specifications
Cable Diameter:
0.18" (4.5mm)