Panduit Corp FZTWP5E5EXNM018
Part No.:
FZTWP5E5EXNM018
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Fiber Optic Cables
Package:
Datasheet:
FZTWP5E5EXNM018.pdf
Description:
OM4 12F TRUNK OFNP MPO F/MPO F 3
Shipping
FZTWP5E5EXNM018 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
1st Connector:
MPO
2nd Connector:
MPO
Cable Diameter:
0.18" (4.5mm)