Taoglas Limited FXUB63.24.0150B
Part No.:
FXUB63.24.0150B
Manufacturer:
Taoglas Limited
Category:
RF Antennas
Package:
Datasheet:
FXUB63.24.0150B.pdf
Description:
FLEX 698MHZ TO 3GHZ WITH 150MM 1