Arieltech FTEC20L4X-230SB
Part No.:
FTEC20L4X-230SB
Manufacturer:
Arieltech
Category:
Rack Thermal Management
Package:
Datasheet:
FTEC20L4X-230SB.pdf
Description:
FAN FILTER 8.11"LX8.11"W
Shipping
FTEC20L4X-230SB Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Arieltech
Series:
FTEC20
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Fan
Voltage - Input:
230VAC
Specifications:
Size / Dimension:
8.11" L x 8.11" W x 1.22" H (206.0mm x 206.0mm x 31.0mm)