Endress+Hauser FTE20-FC13AD11
Part No.:
FTE20-FC13AD11
Datasheet:
FTE20-FC13AD11.pdf
Shipping
FTE20-FC13AD11 Specifications
Current:
100 mA
Operating Temperature:
-20°C ~ 60°C
Voltage Rating:
20V ~ 28V