Cosel USA, Inc. FTB-80-663
Part No.:
FTB-80-663
Datasheet:
FTB-80-663.pdf
Description:
LINE FILTER 500VAC 80A CHASS MNT
Shipping
FTB-80-663 Specifications
Voltage - Rated AC:
500V
Current:
80 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C