Cosel USA, Inc. FTB-80-324-H
Part No.:
FTB-80-324-H
Datasheet:
FTB-80-324-H.pdf
Description:
LINE FILTER 500VAC 80A CHASS MNT
Shipping
FTB-80-324-H Specifications
Voltage - Rated AC:
500V
Current:
80 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C