Cosel USA, Inc. FTB-150-663-H
Part No.:
FTB-150-663-H
Datasheet:
FTB-150-663-H.pdf
Description:
LINE FLTR 500VAC 150A CHASS MNT
Shipping
FTB-150-663-H Specifications
Voltage - Rated AC:
500V
Current:
150 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C