Cosel USA, Inc. FTB-100-324-HS
Part No.:
FTB-100-324-HS
Datasheet:
FTB-100-324-HS.pdf
Description:
LINE FLTR 500VAC 100A CHASS MNT
Shipping
FTB-100-324-HS Specifications
Voltage - Rated AC:
500V
Current:
100 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C