Cosel USA, Inc. FTA-80-683-S
Part No.:
FTA-80-683-S
Datasheet:
FTA-80-683-S.pdf
Description:
LINE FILTER 500VAC 80A CHASS MNT
Shipping
FTA-80-683-S Specifications
Voltage - Rated AC:
500V
Current:
80 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C