Cosel USA, Inc. FTA-80-223-H
Part No.:
FTA-80-223-H
Datasheet:
FTA-80-223-H.pdf
Description:
LINE FILTER 500VAC 80A CHASS MNT
Shipping
FTA-80-223-H Specifications
Voltage - Rated AC:
500V
Current:
80 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C