Cosel USA, Inc. FTA-150-223-HS
Part No.:
FTA-150-223-HS
Datasheet:
FTA-150-223-HS.pdf
Description:
LINE FLTR 500VAC 150A CHASS MNT
Shipping
FTA-150-223-HS Specifications
Voltage - Rated AC:
500V
Current:
150 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C