Murata Electronics FSRH070080RN000B
Part No.:
FSRH070080RN000B
Datasheet:
FSRH070080RN000B.pdf
Description:
FERRITE CORE 59 OHM SOLID 4MM
Shipping
FSRH070080RN000B Specifications
Series:
FSRH
Impedance @ Frequency:
59Ohm @ 100MHz
Material:
RN
Inner Dimension:
0.157" Dia (4.00mm)
Outer Dimension:
0.276" Dia (7.00mm)
Length:
0.315" (8.00mm)