Murata Electronics FSRB100060RTB00B
Part No.:
FSRB100060RTB00B
Datasheet:
FSRB100060RTB00B.pdf
Description:
FERRITE CORE 316 OHM SOLID 6MM
Shipping
FSRB100060RTB00B Specifications
Series:
FSRB
Impedance @ Frequency:
316Ohm @ 100MHz
Material:
RT
Inner Dimension:
0.236" Dia (6.00mm)
Outer Dimension:
0.394" Dia (10.00mm)
Length:
0.236" (6.00mm)