Schaffner EMC Inc. FN5010-75-99
Part No.:
FN5010-75-99
Datasheet:
FN5010-75-99.pdf
Description:
LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT
Shipping
FN5010-75-99 Specifications
230 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):
400 V
Current:
75 A
Operating Temperature:
-25°C ~ 85°C
Inductance:
900µH