Samtec Inc. FJH-30-D-14.85-4
Part No.:
FJH-30-D-14.85-4
Datasheet:
FJH-30-D-14.85-4.pdf
Description:
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 14"
Shipping
FJH-30-D-14.85-4 Specifications
Pitch:
0.020" (0.50mm)
Length:
14.8" (375.9mm)
Length - Exposed Ends:
0.157" (4.00mm)