Samtec Inc. FJH-10-R-19.68-4
Part No.:
FJH-10-R-19.68-4
Datasheet:
FJH-10-R-19.68-4.pdf
Description:
CABLE FFC/FPC 10POS 0.5MM 19"
Shipping
FJH-10-R-19.68-4 Specifications
Pitch:
0.020" (0.50mm)
Length:
19.6" (497.8mm)
Length - Exposed Ends:
0.157" (4.00mm)