JAE Electronics FI-X30C2L-T-NPB
Part No.:
FI-X30C2L-T-NPB
Manufacturer:
JAE Electronics
Category:
Free Hanging, Panel Mount
Package:
Datasheet:
FI-X30C2L-T-NPB.pdf
Description:
CONN PLUG 30POS ASSEMBLY
Shipping
FI-X30C2L-T-NPB Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
JAE Electronics
Series:
FI-X
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Connector Type:
Plug
Contact Type:
Male Pin, Coaxial
Number of Positions:
30
Pitch:
0.039" (1.00mm)