Enerdoor FIN3755.180.M
Part No.:
FIN3755.180.M
Datasheet:
FIN3755.180.M.pdf
Description:
LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT
Shipping
FIN3755.180.M Specifications
2.9 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):
2.2 kV
Current:
180 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C