Enerdoor FIN3755.055.M
Part No.:
FIN3755.055.M
Datasheet:
FIN3755.055.M.pdf
Description:
LINE FILTER 55A CHASSIS MOUNT
Shipping
FIN3755.055.M Specifications
2.9 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):
2.2 kV
Current:
55 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C