Enerdoor FIN27G.010.M
Part No.:
FIN27G.010.M
Datasheet:
FIN27G.010.M.pdf
Description:
LINE FILTER 250VAC 10A DIN RAIL
Shipping
FIN27G.010.M Specifications
Series:
FIN27G
Voltage - Rated AC:
250V
Current:
10 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C